star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Лятото и изпотяването-рол-они,стикове и всичко останало
Страници: [1] 2 3 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лятото и изпотяването-рол-они,стикове и всичко останало  (Прочетена 49626 пъти)
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« -: Май 14, 2007, 22:14:30 »

Мацки и мацове  Lol
Давайте мнения за добри стикове или рол-они,кой каквото знае:),против изпотяване.В тая жега не мога да се търпя ако съм потна,побърквам се. До сега съм ползвала само Rexona,наистина ако се изпотиш си миришеш на аромата от стикчето Cheesygrin Обаче останат гадни следи от талк по дрехите,дори когато съм с потниче,пак си личи...а е гадно така Mad

Вие какво ползвате? От какво сте доволни..и от какво не сте Lol
Активен
lily
Newbie
*
Публикации: 488

« Отговор #1 -: Май 14, 2007, 22:16:49 »

и аз си взех Рексона миналото лято .. и наистина мирише на много хубаво но просто ми орезели всички черни потници  Mad  и сега първо си обличам потника и после мажа сас стикчето  Cheesygrin
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #2 -: Май 14, 2007, 22:20:18 »

аз съм с този от една година вече и съм много доволна :

и рол - она от същата серия :
Активен

Don’t feed the forum trolls
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15109

« Отговор #3 -: Май 14, 2007, 22:20:28 »

Досега не съм намерила нещо, което да не ме изпотява, но и слава Богу, нямам кой знае какъв проблем с изпотяването. Гледам да е нещо обаче, което поне при изпотяване да мирише хубаво. Обикновено ползвам сухите стикове - Лейдиспийд стик, сега имам един Фа..не подбирам много. Гледам да изсушава и да мирише хубаво Smile
Активен

marilena
Newbie
*
Публикации: 292

« Отговор #4 -: Май 14, 2007, 22:24:45 »

Сега Рексона имат някаква реклама Рексона обявява война на белите петна. Опитайте пак, може формулата да е по-добра. Аз използвам едно дезодорантче с аромат на манго, което си го купих от Германия, също така Дав и рол-они на Орифлейм. Не се оплаквам от петна.
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #5 -: Май 14, 2007, 22:26:06 »

бизар като каза ФА ме подсети , ползвам и този и съм много доволна и от него , много сладучрско мирише :

и рол-она :
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Май 14, 2007, 22:30:50 »

Аз рол-они не харесвам, мокри са и не знам как би трябвало да ми действат анти-мокро. Както казах, за мен най-добре са си стиковете.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #7 -: Май 14, 2007, 22:37:13 »

на мен пък стиковете са ми мазни ,иначе  съм съгласна , че рол-оните са много мокри .За това карам само на дезодоранти , но винаги имам и рол-он в чантата за всеки случай  Cheesygrin
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #8 -: Май 14, 2007, 22:59:33 »

Днес една от работничките на приятелят ми каза, че  щяла да ходи да си бие ботокс под мишниците против изпотяването. Струвало 500 лева и имало невероятен ефект. Ако искате ще я разпитам и ще ви пиша подробно дали си струва да се пробва. Тя ще ходи тази седмица Smile
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #9 -: Май 14, 2007, 23:04:18 »

Струва ми се доста вредно Unsure
То има и операция за премахване на потните жлези под мишничките,но последствията са доста неблагоприятни за здравето и неприятни..най-малкото започва да избива от другаде.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #10 -: Май 14, 2007, 23:18:19 »

Одорекс е може би най-доброто нещо, което съм използвала, изпотяването е равно на 0. Стиковете на Виши също са много ефикасни.

Хватката с ботокса е много коментирана, но аз лично не бих го направила, вредно ми се струва.
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #11 -: Май 14, 2007, 23:20:08 »

Бамби,не знам при теб как е,но Одорекса изгори кожата на приятеля ми Unsure ..дълго след това беше адски зачервена Unsure
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #12 -: Май 14, 2007, 23:28:56 »

От една година го ползвам- никакъв проблем. Ако приятелят ти си го е впръскал след кола маска/ епилатор/ бръснене и т.н. е напълно възможно да се е получило така. А може би просто на него не му е повлиял добре. Познавам много хора, които нямат никакъв проблем с него Rolling Eyes
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 14, 2007, 23:31:13 »

Ами,той има нежна кожа...а и май епилацията е ключа към палатката Cheesygrin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #14 -: Май 14, 2007, 23:34:09 »

Ми то е написано изрично на флакончето отзад, че в никакъв случай не се използва след каквато и да била епилация.Иначе Одорекса наистина е много добър, впръскваш по веднъж на 7-10 дни и си свиркаш. Smile
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #15 -: Май 15, 2007, 00:17:46 »

И аз ползвам Одорекс от миналото лято. Наистина изпотяването е на нула. И в най-големите жеги подмишниците ми са сухички. Дори няма нужда от дезодорант, но аз понякога си пръскам по инерция.
Това, което каза Блонд за дразненето на кожта... На подмишниците изобщо не ми дразни, но веднъж пръснах повече, стече се надолу и дълго време след това ме дразнеше. Сега просто внимавам по колко слагам. И никога след обезкосмяване!
На мен най-вече  ми върши работа за салсата. Там вече няма как да не се поизпотиш и е добре да го сведеш до някакъв миннимум все пак... Тъпо е кавалерът ти да ти вдигне ръката да те върти и носът му да се окаже точно пред едно огромно мокро петно. Smile Или пък да ти тече вода от ръцете...Ако се изплъзне ръката ти, кой знае на коя стена ще се размажеш...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 15, 2007, 06:20:09 »

Май сте коментирали този Одорекс в стария форум, но аз пак да питам...ако свежда изпотяването до 0, не означава ли, че пак запушва потните жлези ? А и като гледам колко е силен - изгаряния и т.н....безвреден ли е все пак ?
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15545

« Отговор #17 -: Май 15, 2007, 09:13:11 »

Цитат на: "Sahne"

и рол - она от същата серия :

В момента и аз съм с този.

Този Одерекс ли е къв е - къде да го намеря и колко струва?
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #18 -: Май 15, 2007, 09:27:51 »

Бизар, и аз това съм се чудила...Нямам идея как точно действа и доколко вреди, но засега ми е твърде ценен, за да се откажа от него.  Smile
Просто никога не съм попадала на нещо ефикасно по въпроса - повечето рол-он-онове и стикове никаква работа не вършат, освен да ти оставят петна по дрехите. Всъщност, единственият стик, с който бях абсолютно суха и в най-големите жеги, беше онзи на Сикрет Кий, обаче него отдавна го няма. Ама и той цапаше.

Фей, има два вида - за ръце и за крака. Имам и двата, но този за краката съм го ползвала 1-2 пъти, защото те не ми се изпотяват особено. Така че не знам той дали действа добре. Мисля, че струват около 7 лв, има го в аптеките. Схемата : в началото пръскаш 3 дни последователно вечер и сутринта отмиваш обилно с вода. След това пръскаш веднъж на 10 дни.
Активен

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #19 -: Май 15, 2007, 09:37:15 »

аз ползвам на ейвън ролоните, но и те оставят бели петна.
скоро една приятелка ми каза че си е купила ролона на нивея, точно тоя перлите дето го рекламират сега и нямала никакви бели петна, до колко е истина незнам, но скоро мисля да си взема да го пробвам и аз.

одорекс и аз ползвам от година, само че го ползвам само като се сетя, демек на няколко месеца се пръскам Smile. сега си поръчах пак че ми е свършил и цената ну в нашта аптека е 7 и нещо. аз също съм много доволна от него, незнам до колко е вреден, но за лятото просто е перфектното решение, за хората които се потат Smile

а тези които го използват- като излизане не си ли слагате ролон, дезодорант и т.н.?

фейчке продава се в аптеките и струва към 7 лв.
я кажи ти, този на нивеа остава ли бели петна, че сега видях че ти си една от написалите че го ползваш Smile

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2
ето го и одорекса  Cheesygrin
Активен
Puhilinka
Newbie
*
Публикации: 464

« Отговор #20 -: Май 15, 2007, 11:01:11 »

най-доволна досега съм била от стиковете на Дав, но понеже тук ги няма, минавам на Рексона стик- Алое Вера- също много добър. Задължително всяка сутрин си слагам стик, след което парфюм и забравям за изпотяване и зловония всякакви  Smile
Активен
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #21 -: Май 15, 2007, 11:09:10 »

още един глас за одорекса  Cheesygrin  страхотен е
Активен

Absolute
Newbie
*
Публикации: 816

« Отговор #22 -: Май 15, 2007, 11:17:58 »

Аз ползвам мъжки стик Лумине и не мога да го сравня с никакви нивеи, рексони и фа-та Lol
Активен

img]http://... . jpg[/img]

.:GeT oUt Of My DrEaMs; GeT iNtO mY cAr:.
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #23 -: Май 15, 2007, 11:24:46 »

Аз пък не се изпотявам!  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Sahne
Newbie
*

« Отговор #24 -: Май 15, 2007, 12:17:36 »

Цитат
я кажи ти, този на нивеа остава ли бели петна, че сега видях че ти си една от написалите че го ползваш
да Lol
и аз мисля да го пробвам тоя одорекс - голямо хвалене , голямо нещо му ударихте  Cheesygrin
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: